Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V58 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV58
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Dorme-V4 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENDRMV4
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Plus Full TG White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-V22 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC + ASRock CL27FFA IPS Gaming Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENHYDRV22
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop LOQ 15AHP10 15.6” FHD IPS/R7-250/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
SKU:
OKT-83JG001LGM
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 3.525 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH10 14.5” 3K OLED/Ultra9-285H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Touch/Luna Grey
SKU:
OKT-83KF0012GM
Σε απόθεμα
€1,502.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics 140T |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT1500XLI 1500VA On Line
SKU:
OKT-SRT1500XLI
Σε απόθεμα
€1,508.00| Βάρος | 29.6 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC155 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1500W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1500VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Latitude 7455 14.0” QHD+ TOUCH/Snapdragon X Plus X1P-64-100/16GB/512GB SSD/Adreno GPU/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1012657108
Σε απόθεμα
€1,518.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Qualcomm Snapdragon |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Adreno |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C308 (Certified Refurbished)
Σε απόθεμα
€1,523.96| Βάρος | 84 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-S8 MSI Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURS8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,799.00.€1,529.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,529.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V97 Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHOSTOPSV97
Σε απόθεμα
Original price was: €1,629.00.€1,529.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,529.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Shadow-V6 MSI Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLSHADV6
Σε απόθεμα
Original price was: €1,699.00.€1,529.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,529.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Inspiron 7441 Plus 14.0” QHD+ TOUCH/Snapdragon X Elite X1E-80-100/16GB/1TB SSD/Qualcomm Adreno/Win 11 Pro/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1007112434
Σε απόθεμα
€1,537.00| Βάρος | 2.66 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Qualcomm Snapdragon |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | Adreno |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |