Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 Pro 16AKP10 16” 2.8K OLED/Ryzen AI 5-340/16GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83JN000SGM
Σε απόθεμα
€1,554.00| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 5 |
Διαθέσιμο
INFOCUS QUANTUM SUPERIOR SERIES INL2168 1080p LASER
SKU:
0309.0024
Σε απόθεμα
€1,555.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
DELL Pro Tower QCT1250/i7-14700/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1027043780
Σε απόθεμα
€1,558.00| Βάρος | 6.42 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Intel UHD Graphics 770 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Thinkvision P40w-20 39.7” IPS WUHD, HDMi, Display Port,Thunderbolt,Ethernet,Camera,Height Adjust,3YearsW
SKU:
OKT-62DDGAT6EU
Σε απόθεμα
€1,561.00| Βάρος | 21.22 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 40” |
| Ανάλυση Οθόνης | 5120 x 2160 |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/RTX 3050 8GB/ No OS Gaming PC Bundle
SKU:
GD-01gBun
Σε απόθεμα
€1,565.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-L2 MSI Edition i5-13400F/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 3050 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHORX65-1-2
Σε απόθεμα
€1,565.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Dominator Ryzen 5-4500/ 16GB/ 480GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00SDominator
Σε απόθεμα
€1,565.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Lamiya |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Nocturne-V5 Ryzen 5-9600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENNCV5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,799.00.€1,569.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,569.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Case MSI Ryzen 5 5600X / 16GB / 512GB SSD + 500GB HDD / RX 6700 XT 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00076029
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,890.00.€1,570.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,570.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 500 GB, 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vision-X46 LIAN LI White Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7800 ΧΤ 16GB / No Os Gaming PC
SKU:
GD-100VENECLIPSEX46
Εκτός αποθέματος
€1,572.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li 011 Vision White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ragnarok-V5 Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENRANV5
Εκτός αποθέματος
€1,575.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Peak |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Elite-V3 Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENESPELV3
Σε απόθεμα
€1,579.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |