Βλέπετε 2929–2940 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 Pro 16AKP10 16” 2.8K OLED/Ryzen AI 5-340/16GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y CAR/Luna Grey
Σε απόθεμα
€1,554.00
SKU:
OKT-83JN000SGM
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL Pro Tower QCT1250/i7-14700/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
Σε απόθεμα
€1,558.00
SKU:
OKT-1027043780
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Thinkvision P40w-20 39.7” IPS WUHD, HDMi, Display Port,Thunderbolt,Ethernet,Camera,Height Adjust,3YearsW
Σε απόθεμα
€1,561.00
SKU:
OKT-62DDGAT6EU
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/RTX 3050 8GB/ No OS Gaming PC Bundle
Σε απόθεμα
€1,565.00
SKU:
GD-01gBun
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-L2 MSI Edition i5-13400F/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 3050 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,565.00
SKU:
GD-01GHORX65-1-2
Διαθέσιμο
Vengeance Dominator Ryzen 5-4500/ 16GB/ 480GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,565.00
SKU:
GD-00SDominator
Διαθέσιμο
Vengeance Nocturne-V5 Ryzen 5-9600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENNCV5
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Case MSI Ryzen 5 5600X / 16GB / 512GB SSD + 500GB HDD / RX 6700 XT 12GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-00076029
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vision-X46 LIAN LI White Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7800 ΧΤ 16GB / No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,572.00
SKU:
GD-100VENECLIPSEX46
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ragnarok-V5 Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,575.00
SKU:
GD-133VENRANV5
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Elite-V3 Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,579.00
SKU:
GD-VENESPELV3