Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad E14 G7 14” 2.8K IPS/Ultra5-135H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Blac
SKU:
OKT-21SX00B3GM
Σε απόθεμα
€1,579.00| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Tournament-V5 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENSTLTHVTOURV8RZ
Σε απόθεμα
€1,579.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Mystic-V5 Intel Ultra 5-245KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHVNPRITGRMYST8
Σε απόθεμα
€1,579.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-L7 MSI Edition i7-13700F/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHORX65-1-1
Εκτός αποθέματος
€1,580.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Μνήμη Γραφικών | 12GB |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-T12 ASUS Edition Ryzen 5-8500G/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANT12AS
Σε απόθεμα
€1,580.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS A21+ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V9 Cooler Master Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7800 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV9
Εκτός αποθέματος
€1,580.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Roanok-V78 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 27CQ6PF VA HDR Curved Monitor 27″ QHD 2560×1440
SKU:
GD-VENROAKV78
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,699.00.€1,580.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,580.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 9 288V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030880040
Σε απόθεμα
€1,580.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V33 Ryzen 5-9500F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENSTLTHV33
Σε απόθεμα
€1,580.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 PC14250 14” FHD+/Ultra 5 235U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1026940403-7
Σε απόθεμα
€1,584.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21S6001WGM
Σε απόθεμα
€1,589.00| Βάρος | 2.365 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X2 Intel i5-13400F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133StormX2C24060
Σε απόθεμα
€1,590.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |