- Το προϊόν KOMFI JUNIOR 36 έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Βλέπετε 2941–2952 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad E14 G7 14” 2.8K IPS/Ultra5-135H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Blac
Σε απόθεμα
€1,579.00
SKU:
OKT-21SX00B3GM
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Tournament-V5 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
Σε απόθεμα
€1,579.00
SKU:
GD-VENSTLTHVTOURV8RZ
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Mystic-V5 Intel Ultra 5-245KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,579.00
SKU:
GD-VENSTLTHVNPRITGRMYST8
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-L7 MSI Edition i7-13700F/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,580.00
SKU:
GD-01GHORX65-1-1
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Μνήμη Γραφικών | 12GB |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-T12 ASUS Edition Ryzen 5-8500G/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,580.00
SKU:
GD-133GUARDIANT12AS
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V9 Cooler Master Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7800 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,580.00
SKU:
GD-VENCMRGV9
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Roanok-V78 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 27CQ6PF VA HDR Curved Monitor 27″ QHD 2560×1440
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENROAKV78
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 9 288V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
Σε απόθεμα
€1,580.00
SKU:
OKT-1030880040
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V33 Ryzen 5-9500F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
Σε απόθεμα
€1,580.00
SKU:
GD-VENSTLTHV33
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 PC14250 14” FHD+/Ultra 5 235U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
Σε απόθεμα
€1,584.00
SKU:
OKT-1026940403-7
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
Σε απόθεμα
€1,589.00
SKU:
OKT-21S6001WGM
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X2 Intel i5-13400F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,590.00
SKU:
GD-133StormX2C24060