Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Evo-V8 Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNV8EV
Σε απόθεμα
€1,599.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Aqua |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance X Lian Li Edition Intel i7-12700F/ 16GB/ 512GB SSD/RΤΧ 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-045-1-1-1-1
Εκτός αποθέματος
€1,600.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 12700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li 205 Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance TG4 Sharkoon Edition Intel i5-13400F/ 16GB DDR4 / 480GB SSD /RX 6650XT 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENASUSTGS-5-1
Εκτός αποθέματος
€1,600.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6650XT 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Sharkoon TG4 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V2 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXVV2692TB
Εκτός αποθέματος
€1,600.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Unity-X4 Intel i5-13400F/ 32GB / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV44UNIX32TB32
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,600.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Unity-X4 Intel i5-13400F/ 32GB / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G32A VA Gaming Monitor 24″
SKU:
GD-021TV44UNIX32TB32ΒΝ
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,600.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-G69 MSI Edition i5-13400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOL2X169Ν
Εκτός αποθέματος
€1,600.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X12 Cooler Master Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX12
Σε απόθεμα
€1,600.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
DELL 27 All In One EC27250 27” FHD TOUCH/Core 7-150U/16GB/1TB SSD/Nvidia MX570A/WiFi/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Pearl White
SKU:
OKT-1022837141
Σε απόθεμα
€1,601.00| Βάρος | 10.9 κ. |
|---|---|
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA |
| CPU Model | 150U |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| HDMI | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | MX570A |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core7 |
Διαθέσιμο
ASUS MONITOR PROART OLED PA32UCDM 31.5” 4K 3840×2160 0.1ms 240Hz HDMI, USB-C, USB Hub, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM03HE-B01K70
Σε απόθεμα
€1,604.00| Βάρος | 16.6 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.1ms |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 Pro 16AGP11 16″ 2.8K OLED/Ryzen AI 9-465/32GB/1TB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83SJ000EGM
Σε απόθεμα
€1,604.00| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon 880M |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C368 (Certified Refurbished)
Σε απόθεμα
€1,610.76| Βάρος | 84 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |