Διαθέσιμο
MSI Laptop Katana 15 HX B14WEK 15,6” 2560×1440 IPS 165Hz/i7-14650HX/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Black
SKU:
OKT-9S7-1587C1-1007
Σε απόθεμα
€1,615.00| Βάρος | 4.37 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB PCIe SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-X2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURBX2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,800.00.€1,619.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,619.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Ultra 5 235U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1026677648--50
Σε απόθεμα
€1,619.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L13 G5 13.3” WUXGA IPS/Ultra7-155U/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21LB001BGM
Σε απόθεμα
€1,622.00| Βάρος | 2.15 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ASUS Vivobook 16 X1605VAPBF-OLED-SH214W 16” FHD OLED /CORE 9 270H/24GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Home/2Y/Indie Black
SKU:
OKT-90NB13W3-M00WP0
Σε απόθεμα
€1,629.00| Βάρος | 5.306 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 24GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 9 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook 14 OLED UX3407QA-QD519W 14.0” 1920 x 1200 Snapdragon X X1 26 100/16GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Home/2Y/Iceland Gray
SKU:
OKT-90NB1502-M00ZD0
Σε απόθεμα
€1,629.00| Βάρος | 3.002 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Adreno GPU |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Snapdragon X |
Διαθέσιμο
HP DesignJet T630 36-in Printer 2025 edition (5HB11D) – 1Y Warranty
SKU:
5HB11D
Σε απόθεμα
€1,630.00| Βάρος | 34.7 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Streamer Bundle Razer Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD /RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VSEN03RZ
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,799.00.€1,631.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,631.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Canon ImagePROGRAF TM-340 Plotter – 36” (914mm) με Wi-Fi
SKU:
6248C003AA
Σε απόθεμα
€1,637.00| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURV8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,950.00.€1,649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-K7 MSI Edition Intel Ultra 7-265F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURK7
Σε απόθεμα
Original price was: €2,050.00.€1,649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHYPEV2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,839.00.€1,649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |