Διαθέσιμο
QCY Buds Grey – Noise Reduction Clear Calls TWS Earbuds 35h, 10mm dynamic drivers
SKU:
ZEG-QCY-QT43 Grey
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Buds Misty Blue – Noise Reduction Clear Calls TWS Earbuds 35h, 10mm dynamic drivers
SKU:
ZEG-QCY-QT43 Blue
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Buds White – Noise Reduction Clear Calls TWS Earbuds 35h, 10mm dynamic drivers
SKU:
ZEG-QCY-QT43 White
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Arcbuds Lite T27 White, Bluetooth 5.3 ENC IPX4 Sweatpfoof 8h – 32h battery, 68ms latency
SKU:
ZEG-6957141408162
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY T5 TWS BLACK True Wireless Gaming Earbuds 5.1 Bluetooth Headphones ENC IPX5 Speaker 6mm 5hrs
SKU:
ZEG-6957141406267
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mousepad Studio Series Blue Grey
SKU:
OKT-956-000051
Σε απόθεμα
€8.88| Βάρος | 0.365 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mousepad Studio Series Graphite
SKU:
OKT-956-000049
Σε απόθεμα
€8.88| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mousepad Studio Series Rose
SKU:
OKT-956-000050
Σε απόθεμα
€8.88| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Μη Διαθέσιμο
ARCTIC LGA1200/115X Mounting Kit for Liquid Freezer III
SKU:
ZEG-MPSAS01117A
Εκτός αποθέματος
€9.10| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 2 × 6 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse M90
SKU:
OKT-910-001793
Σε απόθεμα
€9.11| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 2 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | LOGITECH |
Μη Διαθέσιμο
Razer Gigantus V2 Medium Gaming Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03330200-R3M1
Εκτός αποθέματος
€9.70| Βάρος | 0.26 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29.5 × 8 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
DELL Mouse Optical MS116, Black
SKU:
OKT-570-AAIR
Σε απόθεμα
€9.87| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |