Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V57 Intel Ultra 5-245KF / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTV57
Σε απόθεμα
Original price was: €1,899.00.€1,649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 245KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W57 Intel Ultra 5-245KF / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTW57
Σε απόθεμα
Original price was: €1,899.00.€1,649.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,649.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 245KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Sacred-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNVSCR8
Σε απόθεμα
€1,649.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Aqua |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 16GB/ 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOX5U406052TB
Εκτός αποθέματος
€1,650.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U25 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TBSSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXUU25FEGDDR5
Εκτός αποθέματος
€1,650.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X12 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD + 1TB HDD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-01STORMIPRiM1TBΒΝ
Σε απόθεμα
€1,650.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance HF-V4 White KolinkEdition i5-13400F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01HFOL2V44ΝG60
Σε απόθεμα
€1,650.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U90 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOX5U7700XTTB
Σε απόθεμα
€1,650.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Z90 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD + 2TB HDD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOX5U7700XTTB2TB
Σε απόθεμα
€1,650.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21S60077GM
Σε απόθεμα
€1,650.00| Βάρος | 2.365 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Εγγύηση Μήνες | 36, 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad E16 G3 16” WQXGA IPS/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-22AY0028GM
Σε απόθεμα
€1,651.00| Βάρος | 2.7 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V77 Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENSTLTHV77
Σε απόθεμα
€1,654.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |