Το προϊόν “LENOVO Laptop ThinkPad E16 G3 16” WQXGA IPS/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2989–3000 από 3706 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 16GB/ 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,650.00
SKU:
GD-01GHOX5U406052TB
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U25 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TBSSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,650.00
SKU:
GD-01GHOXUU25FEGDDR5
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X12 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD + 1TB HDD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
Σε απόθεμα
€1,650.00
SKU:
GD-01STORMIPRiM1TBΒΝ
Διαθέσιμο
Vengeance HF-V4 White KolinkEdition i5-13400F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,650.00
SKU:
GD-01HFOL2V44ΝG60
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U90 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,650.00
SKU:
GD-01GHOX5U7700XTTB
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Z90 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD + 2TB HDD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,650.00
SKU:
GD-01GHOX5U7700XTTB2TB
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
Σε απόθεμα
€1,650.00
SKU:
OKT-21S60077GM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad E16 G3 16” WQXGA IPS/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
Σε απόθεμα
€1,651.00
SKU:
OKT-22AY0028GM
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V77 Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
Σε απόθεμα
€1,654.00
SKU:
GD-VENSTLTHV77
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 9 288V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
Σε απόθεμα
€1,656.00
SKU:
OKT-1030454342
Vengeance Oblivion-X91 Razer Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB/ 1TB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC + AOC 24G2SAE/BK VA Gaming Monitor 23.8″ FHD
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-OBLIVNX9166001TBTIBN
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V20 Intel Ultra 5-225F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHOSTOPSV20
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 225F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |