Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V17 Asus Edition Intel i7-14700F/ 32GB / 1TB SSD /RTX 4060 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800V17
Εκτός αποθέματος
€1,750.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 14700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G614PM-RV015W 16” 1920×1200 IPS 165Hz Ryzen 9 8940HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0KW7-M000Z0
Σε απόθεμα
€1,750.00| Βάρος | 6.01 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A18 FA808UP-S8022W 18” FHD IPS 144Hz R7-260/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
SKU:
OKT-90NR0NL1-M00160
Σε απόθεμα
€1,757.00| Βάρος | 7.695 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V4 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHYPEV4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,850.00.€1,759.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,759.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-R22 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXU24070R2277
Σε απόθεμα
€1,760.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V89 Be Quiet Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 7900 ΧΤ GRE / No Os Gaming PC
SKU:
GD-GD-100SpiderV897900GR
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,900.00.€1,763.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,763.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 GRE 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 PC14250 14” FHD+/Ultra 7 255U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1026682480
Σε απόθεμα
€1,763.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-Z4 NZXT Edition Ryzen 5-9600X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURZ4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,999.00.€1,769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Keystone-X7 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENKEYSTONEVX7
Σε απόθεμα
Original price was: €2,399.00.€1,769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-Χ57 MSI Edition Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCHAX57
Σε απόθεμα
Original price was: €2,300.00.€1,769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5-7500X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V5 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENRPTRV5
Σε απόθεμα
Original price was: €2,099.00.€1,769.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,769.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50q G5/Intel Core 7-240H/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-13B9006SMG
Σε απόθεμα
€1,775.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |