Διαθέσιμο
LENOVO Server ThinkSystem ST50 V3/Intel Xeon 6315P/16GB/2x480GB/PSU 500W/3Y NBD
SKU:
OKT-7DF31001EA
Σε απόθεμα
€1,780.00| Βάρος | 9.4 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6315P 4C 55W 2.8GHz |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Z78 Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHOSTOPSZ78
Σε απόθεμα
Original price was: €1,999.00.€1,789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Ultra 7 255U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1026682110
Σε απόθεμα
€1,790.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO PC LOQ Tower 17IAX10/Ultra7-255HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB/Win 11 Home/Luna GreyandRaven Black
SKU:
OKT-91AY0015GC
Σε απόθεμα
€1,794.00| Βάρος | 9.13 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C257i (Certified Refurbished)
Σε απόθεμα
€1,798.00| Βάρος | 72 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L13 G6 13.3” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/512 GBSSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21R50014GM
Σε απόθεμα
€1,798.00| Βάρος | 2.04 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 15IAX10 Gaming 15.1” WQXGA OLED /Ultra7-255HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F0002DGM
Σε απόθεμα
€1,798.00| Βάρος | 4.2 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V92 Be Quiet Edition Intel i5-14600KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 7900 GRE 16GB / No Os Gaming PC
SKU:
GD-100SpiderV9247900GR2TB
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,600.00.€1,799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 GRE 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Q10 MSI Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB/ 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS
SKU:
GD-01GHOXXQ10
Σε απόθεμα
€1,799.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V97 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURBV97
Σε απόθεμα
Original price was: €1,990.00.€1,799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Rooster-V4 Lian Li Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVROOSTV4
Σε απόθεμα
Original price was: €2,099.00.€1,799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li Vector V100 Mini Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V5 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHYPEV5
Σε απόθεμα
Original price was: €2,299.00.€1,799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |