Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick DataTraveler Exodia M DTXM/128GB, USB 3.2, Red
SKU:
OKT-DTXM/128GB
Σε απόθεμα
€9.98| Τύπος Κλεισίματος | Slide |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 128GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB FLASH DTXG2/128 USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black 128GB
SKU:
OKT-DTXG2/128GB
Σε απόθεμα
€9.98| Χωρ. Δίσκου | 128GB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Τύπος Κλεισίματος | Cap |
Διαθέσιμο
Marvo M413 RGB Gaming Ποντίκι Λευκό
SKU:
M413
Σε απόθεμα
€10.10| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Marvo |
Μη Διαθέσιμο
Keychron Desk Mat – Black (DM-1) 900x400mm mousepad mat
SKU:
ZEG-DM-1
Εκτός αποθέματος
€10.10| Βάρος | 0.82 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 40 × 0.3 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Razer PRO GLIDE Medium – Soft Productivity Mousepad
SKU:
ZEG-RZ02-03331500-R3M1
Εκτός αποθέματος
€10.10| Βάρος | 0.29 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29.5 × 8 × 8 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
QCY T17 TWS BLACK 6mm dynamic driver-mic noise cancel. Music time: 4h. Calling time: 3,5h. Bluetooth
SKU:
ZEG-6957141407028
Σε απόθεμα
€10.20| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Air Dark Grey Semi-Ear TWS Earbuds, quad Mic ENC multi-point connection, leather grain case
SKU:
ZEG-QCY-QT41 Black
Σε απόθεμα
€11.20| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Air Blue Semi-Ear TWS Earbuds, quad Mic ENC multi-point connection, leather grain case
SKU:
ZEG-QCY-QT41 Blue
Σε απόθεμα
€11.20| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Air White Semi-Ear TWS Earbuds, quad Mic ENC multi-point connection, leather grain case
SKU:
ZEG-QCY-QT41 White
Σε απόθεμα
€11.20| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL WT465 V2 Wireless White
SKU:
OKT-90XB0090-BMU050
Σε απόθεμα
€11.26| Βάρος | 0.255 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL WT465 V2 Wireless Black
SKU:
OKT-90XB0090-BMU040
Σε απόθεμα
€11.26| Βάρος | 0.455 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL MW202 Blue Silent Wireless
SKU:
OKT-90XB066N-BMU000
Σε απόθεμα
€11.38| Βάρος | 0.293 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 800/1200/2000/4000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |