Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A16 FA608UHI-TU127W 16” 1920×1200 WUXGA 144Hz R7-260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
SKU:
OKT-90NR0KS1-M00D20
Σε απόθεμα
€1,916.00| Βάρος | 6.555 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Crosshair A16 HX D8WFKG 16” 2560×1600 IPS 240Hz/R9-8940HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Cosmos Gray
SKU:
OKT-9S7-15PL21-027
Σε απόθεμα
€1,922.00| Βάρος | 3.43 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Vengeance Immortal-V5 Corsair Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G32A VA Gaming Monitor 24″ FHD 1920×1080
SKU:
GD-021TYmV44060BUND
Σε απόθεμα
€1,925.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Corsair 4000D |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V7 Ryzen 7-7800Χ3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHYPEV7
Σε απόθεμα
Original price was: €2,469.00.€1,929.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,929.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Titan-V6 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENSTLTHVGMTITV8RZ
Σε απόθεμα
€1,929.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-X47 Razer Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7900 GRE 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX9NEW47TBTI
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,900.00.€1,949.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,949.00.| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 GRE 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Gaming Core-V2 Ryzen 7-9700X/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMCRV2
Σε απόθεμα
€1,949.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Arrow-V6 Edition Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNARRW6
Σε απόθεμα
€1,949.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance ROG Helios Asus Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-0992ROG4060
Σε απόθεμα
€1,950.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS ROG Strix Helios |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Katana 15 HX B14WGK15.6” 2560×1440 IPS 165Hz/i7-14650HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/2Y/Black
SKU:
OKT-9S7-1587C1-095
Σε απόθεμα
€1,958.00| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V6 ΝZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURBV6
Σε απόθεμα
Original price was: €3,500.00.€1,969.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,969.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H5 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V6 Ryzen 7-7800Χ3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHYPEV6
Σε απόθεμα
Original price was: €2,499.00.€1,969.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,969.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |