Μη Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Intel i9 11900F/ 16GB DDR4/ 240GB M.2 + 1TB HDD / RX 6700 XT 12GB/ W10 Gaming PC
SKU:
GD-0007609
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,170.00.€1,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 11900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Praxi case MSI Ryzen 7 3700X/ 16GB/ 512GB M.2 SSD/ NVidia RTX 3080 10GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-000190821
Σε απόθεμα
Original price was: €2,200.00.€1,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 3700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3080 10GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Nexus-X Be Quiet Edition Intel i9-12900K/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01ΑΜi912VEN
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,500.00.€1,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 12900K |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet Pure Base 500 FX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Nexus-R95 Razer Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB DDR4/ 480GB SSD + 1TB HDD/RX 6750XT 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENNEX4090-1-1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,500.00.€1,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6750 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-X305 Razer Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNVX2B06600305
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,599.00.€1,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,999.00.| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V68 Intel Ultra 7-265KF/ 64GB DDR5/ 1ΤΒ SSD/ NVIDIA RTX A1000 8GB / No OS Workstation
SKU:
GD-VENWRKSPV68
Σε απόθεμα
Original price was: €2,499.00.€1,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL B860 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX A1000 8GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | be quiet! Case ATX – LIGHT BASE 500 Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Prime-V3 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMPRV3
Σε απόθεμα
€1,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice RedCore-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENDKNIVRCV8
Σε απόθεμα
€1,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Lodge-V8 Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNVLDGE8
Σε απόθεμα
€1,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Aqua |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 15AGP11 Gaming 15.3” WQXGA OLED/Ryzen AI 7-450/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83Q6001FGM
Σε απόθεμα
€1,999.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Inner-V7 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHVNPRITGRMYINN7
Σε απόθεμα
€1,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Aerocool Cylon Intel i7-10700F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-000511NEW
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 10700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |