Praxi Vengeance MSI Edition i5 12400F / 16GB / 512GB SSD / GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0007L6029
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Razer Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB M.2 /RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEN01RZ
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance Cylon Intel i5 10400F/ 8GB/ 240GB SSD/ nVidia GTX 1650 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0K09516
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Asus Tuf Gaming 27” + Vengeance Intel i5-11400F/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC Bundle
SKU:
GD-74005212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 11400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
MSI Optix G241V + Vengeance Cylon Intel i3-10105F/16GB/512GB SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC Bundle
SKU:
GD-0704F0B821
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10105F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Praxi Vengeance Observatory Intel i3-12100F/ 8GB/ 240GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-079
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 12100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance MSI Edition Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gJ08210
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Phantom X Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gJ0821
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance V Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1650 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0VV156
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink VOID |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Ghost MSI Edition Ryzen 3-4100/ 8GB/ 240GB SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GHOVEN1650
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 3 4100 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Shard-Χ Aerocool Edition Ryzen 5-5600G/ 16GB/ 480GB SSD/GTX 1650 4GB/No OS PC
SKU:
GD-VsHR7-1-1-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Shard |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Shard-iΧ Aerocool Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 480GB SSD/GTX 1650 4GB/No OS PC
SKU:
GD-VsXr565-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Shard |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |