Μη Διαθέσιμο
Vengeance Space-V10 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-barrett34060sp16Ti
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X14 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-13600StormC24060KF
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X15 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-13600StormC24060KF32
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Wolf-X5 White Kolink Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512 SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01WOLFX5608
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Wolf-X6 Kolink Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512 SSD/GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01WOLFX6608
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X18 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX18
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X1 Cooler Master Edition Intel i5-14400F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + AOC 27″ 27G2SAE VA Full HD
SKU:
GD-133GUARDIANX1BN
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V4 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV4
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Arkham-V5 MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV5
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V75 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV75
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V99 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV99
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Unity-V33 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 1TB SSD/RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIVXT16
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |