Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X1 Cooler Master Edition Intel i5-14400F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + AOC 27″ 27G2SAE VA Full HD
SKU:
GD-133GUARDIANX1BN
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V4 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV4
Εκτός αποθέματος
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Arkham-V5 MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV5
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V75 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV75
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V99 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV99
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Unity-V33 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 1TB SSD/RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIVXT16
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham AI-V85 MSI Edition Ryzen 5-8600G/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV85
Σε απόθεμα
€2,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Slim 9-14ILL10 14” 4K WQUXGA OLED/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Touch/Tidal Teal
SKU:
OKT-83CX0032RM
Σε απόθεμα
€2,001.00| Βάρος | 2.38 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Arc Graphics 140V |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge T160/XEON 6315P (4C/4T)/16GB/480GB SSD/5Y NBD
SKU:
OKT-1022874636-7
Σε απόθεμα
€2,002.00| Βάρος | 11.68 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6315P (2.80GHz) |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Insta360 Connect – Dual 4K Camera, AI Video Bar, 14-Mic Array
SKU:
ZEG-CINSAABA
Σε απόθεμα
€2,025.20| Βάρος | 2.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 68.5 × 7.7 × 8.6 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
Vengeance Leviathan-V7 MSI Eidition Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLEVIV7
Σε απόθεμα
Original price was: €2,629.00.€2,029.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,029.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |