Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL WT425 Wireless White
SKU:
OKT-90XB0280-BMU010
Σε απόθεμα
€11.38| Βάρος | 0.295 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Ανάλυση DPI | 1000/1600 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL MW202 Rose Gold Wireless
SKU:
OKT-90XB066N-BMU010
Σε απόθεμα
€11.76| Βάρος | 0.293 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 6 |
| Ανάλυση DPI | 800/1200/2000/4000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL WT425 Wireless Red
SKU:
OKT-90XB0280-BMU030
Σε απόθεμα
€11.76| Βάρος | 0.295 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Σύνδεση | Wireless |
| Ανάλυση DPI | 1000/1600 |
| Κουμπιά Mouse | 5 |
| Τεχνολογία | Optical |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M196 Graphite
SKU:
OKT-910-007459
Σε απόθεμα
€11.84| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M196 White
SKU:
OKT-910-007461
Σε απόθεμα
€11.84| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
LOGITECH Mouse Wireless M196 White
SKU:
OKT-910-007460
Σε απόθεμα
€11.84| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LOGITECH |
Διαθέσιμο
QCY Heroad VT200 Pro 7.1 Red USB PlayStation & PC Gaming Headset 53mm Metal Headband PS4/PS5/PC
SKU:
ZEG-QCY-H8GM Black Red
Σε απόθεμα
€12.00| Βάρος | 0.32 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 10 × 23 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
QCY Heroad VT200 Pro 7.1 Black USB PlayStation & PC Gaming Headset 53mm Metal Headband PS4/PS5/PC
SKU:
ZEG-QCY-H8GM Black
Εκτός αποθέματος
€12.00| Βάρος | 0.32 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 10 × 23 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C10 Blue Open Ear TPU Earclip, IPX5 Call Noise Reduction BT 5.4 Earbuds 30h
SKU:
ZEG-QCY-CT01 Blue
Σε απόθεμα
€12.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
QCY Crossky C10 Purple Open Ear TPU Earclip, IPX5 Call Noise Reduction BT 5.4 Earbuds 30h
SKU:
ZEG-QCY-CT01 Purple
Εκτός αποθέματος
€12.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C10 White Open Ear TPU Earclip, IPX5 Call Noise Reduction BT 5.4 Earbuds 30h
SKU:
ZEG-QCY-CT01 White
Σε απόθεμα
€12.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Crossky C10 Black Open Ear TPU Earclip, IPX5 Call Noise Reduction BT 5.4 Earbuds 30h
SKU:
ZEG-QCY-CT01 Black
Σε απόθεμα
€12.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |