Διαθέσιμο
Insta360 Connect – Dual 4K Camera, AI Video Bar, 14-Mic Array
SKU:
ZEG-CINSAABA
Σε απόθεμα
€2,025.20| Βάρος | 2.57 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 68.5 × 7.7 × 8.6 cm |
| Brand | Insta360 |
Διαθέσιμο
Vengeance Leviathan-V7 MSI Eidition Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLEVIV7
Σε απόθεμα
Original price was: €2,629.00.€2,029.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,029.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C18BBK4/128 FURY Beast Black DDR4, 3600MT/s, 128GB, KIT OF 4
SKU:
OKT-KF436C18BBK4/128
Σε απόθεμα
€2,016.00| Βάρος | 0.192 κ. |
|---|---|
| CAS Latency | CL17 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 4x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 128GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V97 NZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV97
Σε απόθεμα
Original price was: €2,399.00.€2,039.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,039.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Phantom TUF Edition-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFNPHV5
Σε απόθεμα
€2,045.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Ultra 7 255U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1026680726-7
Σε απόθεμα
€2,047.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook 14 OLED UM3406GA-OLED-QD098W 14.0” 1920 x 1200 Ryzen AI 7 445/32GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Home/2Y/Jade Black
SKU:
OKT-90NB17R1-M00DT0
Σε απόθεμα
€2,059.00| Βάρος | 3.102 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A16 FA608UMI-TU168W 16” 1920×1200 WUXGA 144Hz R7-260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
SKU:
OKT-90NR0KV1-M00F60
Σε απόθεμα
€2,059.00| Βάρος | 6.555 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | R7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Craw-V4 Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNCRAW4
Σε απόθεμα
€2,069.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Storm-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENDKNIVRCVST8
Σε απόθεμα
€2,079.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο