Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF436C18BBK4/128 FURY Beast Black DDR4, 3600MT/s, 128GB, KIT OF 4
SKU:
OKT-KF436C18BBK4/128
Σε απόθεμα
€2,016.00| Βάρος | 0.192 κ. |
|---|---|
| CAS Latency | CL17 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3600MT/s |
| Τεμάχια | 4x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 128GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V97 NZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV97
Σε απόθεμα
Original price was: €2,399.00.€2,039.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,039.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Phantom TUF Edition-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFNPHV5
Σε απόθεμα
€2,045.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Ultra 7 255U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1026680726-7
Σε απόθεμα
€2,047.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook 14 OLED UM3406GA-OLED-QD098W 14.0” 1920 x 1200 Ryzen AI 7 445/32GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Home/2Y/Jade Black
SKU:
OKT-90NB17R1-M00DT0
Σε απόθεμα
€2,059.00| Βάρος | 3.102 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Craw-V4 Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNCRAW4
Σε απόθεμα
€2,069.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Storm-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENDKNIVRCVST8
Σε απόθεμα
€2,079.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL Pro Max Slim FCS1250/U7 265/16GB/1TB SSD/DVD-RW/RTX A1000/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1024536153
Σε απόθεμα
€2,084.00| Βάρος | 5.73 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | RTX A1000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT2200XLI 2200VA On Line
SKU:
OKT-SRT2200XLI
Σε απόθεμα
€2,089.00| Βάρος | 30.84 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC141 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1980W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2200VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 16 Aurora AC16250 WQXGA/Core 7 240H/16GB/1TB SSD/GeForce RTX 5050/Win 11 Pro/3Y NBD
SKU:
OKT-1022840322
Σε απόθεμα
€2,094.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |