Βλέπετε 3241–3252 από 3701 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V5 Be Quiet Edition Ryzen 7-7700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 7900 ΧΤ 20GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-100SpiderV57900
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V10 NZXT Edition Ryzen 9-9900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURBV10
Διαθέσιμο
Vengeance Gaming Core-V3 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,099.00
SKU:
GD-VENGAMCRV3
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Preferred-V8i MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,099.00
SKU:
GD-VENGAMPREV8I-1
Διαθέσιμο
Vengeance Esports 2K Gaming Bundle-V2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 27CQ6F VA Curved Monitor 27″ QHD 2560×1440 180Hz
Σε απόθεμα
€2,099.00
SKU:
GD-VENESPELV2C2K
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice EliteRed-V8 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,099.00
SKU:
GD-VENDKNIVRCV8EL
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Templar-V8 Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,099.00
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNTM8
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 9 2-in-1 14IPH11 14″ 2.8K WQXGA+ OLED /Ultra7-355/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Touch/Cosmic Blue
Σε απόθεμα
€2,102.00
SKU:
OKT-83SE000LGM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 15AGP11 Gaming 15.3” WQXGA OLED/Ryzen AI 7-450/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
Σε απόθεμα
€2,103.00
SKU:
OKT-83Q6001GGM
Διαθέσιμο
DELL 16 Plus DB16250 16” 2.5K/Ultra 9 288V/32GB/2TB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
Σε απόθεμα
€2,115.00
SKU:
OKT-1030454945
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 MC16255 16” FHD+/AMD Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/512B SSD/RTX PRO 500/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Magnetite
Σε απόθεμα
€2,136.00
SKU:
OKT-1024786408