Διαθέσιμο
DELL Pro Max Slim FCS1250/U7 265/16GB/1TB SSD/DVD-RW/RTX A1000/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1024536153
Σε απόθεμα
€2,084.00| Βάρος | 5.73 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | RTX A1000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT2200XLI 2200VA On Line
SKU:
OKT-SRT2200XLI
Σε απόθεμα
€2,089.00| Βάρος | 30.84 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC141 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1980W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2200VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 16 Aurora AC16250 WQXGA/Core 7 240H/16GB/1TB SSD/GeForce RTX 5050/Win 11 Pro/3Y NBD
SKU:
OKT-1022840322
Σε απόθεμα
€2,094.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V5 Be Quiet Edition Ryzen 7-7700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 7900 ΧΤ 20GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-100SpiderV57900
Εκτός αποθέματος
Original price was: €3,200.00.€2,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,099.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 XT 20GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V10 NZXT Edition Ryzen 9-9900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURBV10
Σε απόθεμα
Original price was: €2,550.00.€2,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,099.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H5 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gaming Core-V3 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMCRV3
Σε απόθεμα
€2,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Preferred-V8i MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMPREV8I-1
Σε απόθεμα
€2,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports 2K Gaming Bundle-V2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 27CQ6F VA Curved Monitor 27″ QHD 2560×1440 180Hz
SKU:
GD-VENESPELV2C2K
Σε απόθεμα
€2,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice EliteRed-V8 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENDKNIVRCV8EL
Σε απόθεμα
€2,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Templar-V8 Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNTM8
Σε απόθεμα
€2,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 9 2-in-1 14IPH11 14″ 2.8K WQXGA+ OLED /Ultra7-355/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Touch/Cosmic Blue
SKU:
OKT-83SE000LGM
Σε απόθεμα
€2,102.00| Βάρος | 2.67 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 15AGP11 Gaming 15.3” WQXGA OLED/Ryzen AI 7-450/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83Q6001GGM
Σε απόθεμα
€2,103.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |