Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice EliteRed-V8 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENDKNIVRCV8EL
Σε απόθεμα
€2,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Templar-V8 Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNTM8
Σε απόθεμα
€2,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 9 2-in-1 14IPH11 14″ 2.8K WQXGA+ OLED /Ultra7-355/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Touch/Cosmic Blue
SKU:
OKT-83SE000LGM
Σε απόθεμα
€2,102.00| Βάρος | 2.67 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 15AGP11 Gaming 15.3” WQXGA OLED/Ryzen AI 7-450/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83Q6001GGM
Σε απόθεμα
€2,103.00| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
DELL 16 Plus DB16250 16” 2.5K/Ultra 9 288V/32GB/2TB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030454945
Σε απόθεμα
€2,115.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SMT3000IC LCD 3000VA Line Interactive
SKU:
OKT-SMT3000IC
Σε απόθεμα
€2,133.00| Βάρος | 63.7 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBC55 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 2700W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 3000VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 MC16255 16” FHD+/AMD Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/512B SSD/RTX PRO 500/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Magnetite
SKU:
OKT-1024786408
Σε απόθεμα
€2,136.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 500 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G18 G814PM-S9025W 18” 2560 x 1600, IPS 240Hz R9-8940HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Eclipse Gray/With ROG backpack
SKU:
OKT-90NR0L28-M00160
Σε απόθεμα
€2,145.00| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO PC LOQ Tower 26ADR10/R7-8745HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB/Win 11 Home/Luna GreyandEclipse Black
SKU:
OKT-91DF004UGC
Σε απόθεμα
€2,145.00| Βάρος | 10.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V105 Be Quiet Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4080 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-100SPIDV105
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,600.00.€2,148.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,148.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U2 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC + MSI G2422 IPS Gaming Monitor 24″ FHD
SKU:
GD-01GHOXU470BN
Σε απόθεμα
€2,150.00| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 Plus PB14255 14” FHD+/AMD Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/1TB SSD/Radeon 860M/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1033120979
Σε απόθεμα
€2,167.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Brand | DELL |
| GPU Model | Radeon 860M Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |