Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G18 G814PM-S9025W 18” 2560 x 1600, IPS 240Hz R9-8940HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Eclipse Gray/With ROG backpack
SKU:
OKT-90NR0L28-M00160
Σε απόθεμα
€2,145.00| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO PC LOQ Tower 26ADR10/R7-8745HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB/Win 11 Home/Luna GreyandEclipse Black
SKU:
OKT-91DF004UGC
Σε απόθεμα
€2,145.00| Βάρος | 10.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V105 Be Quiet Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4080 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-100SPIDV105
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,600.00.€2,148.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,148.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-U2 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC + MSI G2422 IPS Gaming Monitor 24″ FHD
SKU:
GD-01GHOXU470BN
Σε απόθεμα
€2,150.00| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 Plus PB14255 14” FHD+/AMD Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/1TB SSD/Radeon 860M/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1033120979
Σε απόθεμα
€2,167.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Brand | DELL |
| GPU Model | Radeon 860M Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Havoc-V8 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENDKNIVRCV8ELHC
Σε απόθεμα
€2,179.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16IAX10 Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F3002LGM
Σε απόθεμα
€2,197.00| Βάρος | 4.59 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-K9 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURK9
Σε απόθεμα
Original price was: €2,450.00.€2,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H5 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Leviathan-V6 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLEVIV6
Σε απόθεμα
Original price was: €2,599.00.€2,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Ultra-V69 MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULV69
Σε απόθεμα
€2,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Synex-V8 Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNV8
Σε απόθεμα
€2,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance WaterCool-X2 Lian-Li Edition Intel i5-13400F/ 32GB / 1TB SSD / RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-2004WATERCOOL4070X2
Σε απόθεμα
€2,200.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li Lancool II |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |