Vengeance Oblivion-X80 Razer Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNV1B066001TBX80
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,200.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T16 G4 16” WUXGA IPS/Ryzen AI 7 PRO 350 /32GB/1TB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QN001DGM
Σε απόθεμα
€2,203.00| Βάρος | 2.94 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V3 NZXT Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURV3
Σε απόθεμα
Original price was: €2,850.00.€2,239.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,239.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-V8 ΝZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURBV8
Σε απόθεμα
Original price was: €2,650.00.€2,249.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,249.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C3351i
SKU:
A93E021
Σε απόθεμα
€2,250.00| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ragnarok-V10 Intel i9-14900F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENRANV10
Εκτός αποθέματος
€2,255.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 14900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Peak |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V2 Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURV2
Σε απόθεμα
Original price was: €2,650.00.€2,269.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,269.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Touch/Black
SKU:
OKT-21QG001JGM
Σε απόθεμα
€2,279.00| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO PC Legion T5 30AGB10/Ryzen7-7800X3D/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB/Win 11 Home/Eclipse Black
SKU:
OKT-90YJ003YGC
Σε απόθεμα
€2,289.00| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 Ti |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Vengeance F1 Razer Edition Ryzen 7-5800X/ 32GB/ 480GB SSD + 1TB HDD /RTX 3080 10GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENF1R758
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €2,700.00.€2,299.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,299.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5800X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3080 10GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook S 16 OLED UM5606GA-OLED-SR176X 16” 3K 120Hz OLED Touch/Ryzen AI 9 465/32GB/2TB SSD NVMe 4.0//Win 11 Pro/2Y/Scandinavian White
SKU:
OKT-90NB17H4-M008N0
Σε απόθεμα
€2,299.00| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V73 NZXT Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV73
Σε απόθεμα
Original price was: €3,099.00.€2,299.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,299.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |