Διαθέσιμο
Vengeance Complete 2K Gaming Bundle-V2 MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 27CQ6F VA Curved Monitor 27″ QHD 2560×1440 180Hz
SKU:
GD-VENGAMPREV2KC
Σε απόθεμα
€2,299.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook 14 OLED UX3405CA-SU864X 14.0” 3K 2880 x 1800 Ultra 9 285H/32GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Pro2Y/Ponder Blue
SKU:
OKT-90NB14W3-M02370
Σε απόθεμα
€2,299.00| Βάρος | 3.162 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A18 FA808UP-S8012W18” FHD IPS 144Hz R7-260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
SKU:
OKT-90NR0NL1-M004S0
Σε απόθεμα
€2,299.00| Βάρος | 7.695 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Menace TUF Edition-V8 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFNPHMNC8
Σε απόθεμα
€2,299.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V1 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC + Samsung Odyssey G32A VA Gaming Monitor 24″
SKU:
GD-00urV14070-1
Σε απόθεμα
€2,300.00| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5800X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3080 10GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Endorfy Ventum 200 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-83 Lian-Li Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB / 1TB SSD / RX 7700 XT 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLI9VNX837700
Σε απόθεμα
€2,300.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-Z83 Lian-Li Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB / 1TB SSD + 2TB HDD / RX 7700 XT 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLI9VNX8377002TB
Σε απόθεμα
€2,300.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 15IAX10 Gaming 15.1” WQXGA OLED/U9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F0002FGM
Σε απόθεμα
€2,300.00| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 16AGP11 Gaming 16” WQXGA OLED/Ryzen AI 7-450/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Nebula
SKU:
OKT-83Q8000PGM
Σε απόθεμα
€2,302.00| Βάρος | 4.99 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
DELL Server PowerEdge T360/Xeon 6315P (4C/4T)/16GB/480GB SSD/H355/2 PSU/5Y NBD
SKU:
OKT-1022874936--9
Σε απόθεμα
€2,329.00| Βάρος | 28.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Όχι |
| Τύπος RAM | DDR5 – 5600 MT/s |
| Server GPU | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Server CPU | Intel Xeon 6315P (up to 5.20GHz) |
Μη Διαθέσιμο
INFOCUS QUANTUM ADVANCED SERIES INL4128 1080p LASER
SKU:
0309.0025
Εκτός αποθέματος
€2,340.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
HP DesignJet T850 36” 914mm με Wi-Fi (2Y9H0A)
SKU:
2Y9H0A
Σε απόθεμα
€2,343.00| Βάρος | 83 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
| Brand |