Βλέπετε 3289–3300 από 3702 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Z98 Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHOSTOPSZ98
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Preferred-V4i MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,349.00
SKU:
GD-VENGAMPREV4I
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V48 ASUS Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,350.00
SKU:
GD-133LEGENDC7700V48XTTB2TB
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G614PR-RV063X 16” 1920 x 1200 IPS 165Hz Ryzen 9 8940HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
Σε απόθεμα
€2,360.00
SKU:
OKT-90NR0NJ7-M003X0
Praxi Vengeance Razer Edition Intel i7-12700KF/ 32GB/ 512GB M.2 /RTX 3070 8GB/ W11 Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-000508212
Vengeance Spider-V205 Be Quiet Edition Intel i7-14700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4080 Super 16GB/ No OS Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,399.00
SKU:
GD-100SPIDV205
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V69 Intel Ultra 7-265KF/ 64GB DDR5/ 1ΤΒ SSD/ RTX 2000 Ada Generation 16GB / No OS Workstation
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENWRKSPV69
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL B860 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 2000 Ada Generation 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | be quiet! Case ATX – LIGHT BASE 500 Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance ROG V1 Helios Asus Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,400.00
SKU:
GD-0992ROG4070
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkCentre All In One PC M90a G6 23.8” FHD IPS/Ultra9-285/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Pro /3Y NBD(1Y PREM)/Black
Σε απόθεμα
€2,401.00
SKU:
OKT-13AT0017MG
Διαθέσιμο
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3” QHD+ Touch/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport
Σε απόθεμα
€2,402.00
SKU:
OKT-1026628350
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16IAX10 Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
Σε απόθεμα
€2,405.00
SKU:
OKT-83F3002MGM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s 2-in-1 G1 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
Σε απόθεμα
€2,407.00
SKU:
OKT-21R3002AGM