Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Preferred-V4i MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMPREV4I
Σε απόθεμα
€2,349.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V48 ASUS Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133LEGENDC7700V48XTTB2TB
Σε απόθεμα
€2,350.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G614PR-RV063X 16” 1920 x 1200 IPS 165Hz Ryzen 9 8940HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0NJ7-M003X0
Σε απόθεμα
€2,360.00| Βάρος | 6.01 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Praxi Vengeance Razer Edition Intel i7-12700KF/ 32GB/ 512GB M.2 /RTX 3070 8GB/ W11 Gaming PC
SKU:
GD-000508212
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €2,920.00.€2,399.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,399.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 12700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3070 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Spider-V205 Be Quiet Edition Intel i7-14700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4080 Super 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-100SPIDV205
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,399.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 14700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Workspace-V69 Intel Ultra 7-265KF/ 64GB DDR5/ 1ΤΒ SSD/ RTX 2000 Ada Generation 16GB / No OS Workstation
SKU:
GD-VENWRKSPV69
Σε απόθεμα
Original price was: €2,899.00.€2,399.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,399.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL B860 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 2000 Ada Generation 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | be quiet! Case ATX – LIGHT BASE 500 Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance ROG V1 Helios Asus Edition Ryzen 7-5700Χ/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-0992ROG4070
Σε απόθεμα
€2,400.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS ROG Strix Helios |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkCentre All In One PC M90a G6 23.8” FHD IPS/Ultra9-285/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Pro /3Y NBD(1Y PREM)/Black
SKU:
OKT-13AT0017MG
Σε απόθεμα
€2,401.00| Βάρος | 10.3 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 4050 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 285 |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA |
Διαθέσιμο
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3” QHD+ Touch/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport
SKU:
OKT-1026628350
Σε απόθεμα
€2,402.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16IAX10 Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F3002MGM
Σε απόθεμα
€2,405.00| Βάρος | 4.59 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s 2-in-1 G1 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21R3002AGM
Σε απόθεμα
€2,407.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Pro 9i Aura Edition 16IAH10 16” 2.8K OLED/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
SKU:
OKT-83L0000WGM
Σε απόθεμα
€2,407.00| Βάρος | 3.78 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |