Βλέπετε 3301–3312 από 3702 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Pro 9i Aura Edition 16IAH10 16” 2.8K OLED/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
Σε απόθεμα
€2,407.00
SKU:
OKT-83L0000WGM
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 MC16255 16” FHD+/AMD Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/1TB SSD/RTX PRO 1000/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Magnetite
Σε απόθεμα
€2,427.00
SKU:
OKT-1024786409
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/64GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
Σε απόθεμα
€2,428.00
SKU:
OKT-21QC00BQGM
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ProArt P16 OLED H7606WM-OLED-RJ040X 16” 3K (2880 x 1800) Touch Ryzen AI 9 HX 370/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Pro/2Y/Nano Black
Σε απόθεμα
€2,441.00
SKU:
OKT-90NB15L1-M006T0
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkCentre All In One PC M90a G6 23.8” FHD IPS Touch/Ultra7-265/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Pro /3Y NBD(1Y PREM)/Black
Σε απόθεμα
€2,456.00
SKU:
OKT-13AV0010MG
Διαθέσιμο
DELL Pro Max Tower T2 FCT2250/U7 265K/32GB/1TB SSD/HD Graphics/DVD-RW/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
Σε απόθεμα
€2,483.00
SKU:
OKT-1024536622
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Flame-V57 Edition Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,489.00
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNCRVAFLM57
Διαθέσιμο
Vengeance GT2 VAsus Edition Intel i5-13600KF/ 16GB / 480GB SSD /RTX 4070 Ti 12GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENASUSGT4070
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V79 NZXT Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 4080 Super 16GB/ No OS
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-01EPICV79
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S65 Asus Edition Ryzen 5-9600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S65
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V62 Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTVV62
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V72 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-01EPICV72