Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Pro 9i Aura Edition 16IAH10 16” 2.8K OLED/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
SKU:
OKT-83L0000WGM
Σε απόθεμα
€2,407.00| Βάρος | 3.78 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 MC16255 16” FHD+/AMD Ryzen AI 7 Pro 350/32GB/1TB SSD/RTX PRO 1000/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Magnetite
SKU:
OKT-1024786409
Σε απόθεμα
€2,427.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 1000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra7-255U/64GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QC00BQGM
Σε απόθεμα
€2,428.00| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ProArt P16 OLED H7606WM-OLED-RJ040X 16” 3K (2880 x 1800) Touch Ryzen AI 9 HX 370/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Pro/2Y/Nano Black
SKU:
OKT-90NB15L1-M006T0
Σε απόθεμα
€2,441.00| Βάρος | 6.519 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2x 2TB PCIe 4.0 NVME |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkCentre All In One PC M90a G6 23.8” FHD IPS Touch/Ultra7-265/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Pro /3Y NBD(1Y PREM)/Black
SKU:
OKT-13AV0010MG
Σε απόθεμα
€2,456.00| Βάρος | 10.3 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| HDMI | 1 |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 265 |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max Tower T2 FCT2250/U7 265K/32GB/1TB SSD/HD Graphics/DVD-RW/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1024536622
Σε απόθεμα
€2,483.00| Βάρος | 6.42 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Flame-V57 Edition Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAVGMULSYNCRVAFLM57
Σε απόθεμα
€2,489.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GT2 VAsus Edition Intel i5-13600KF/ 16GB / 480GB SSD /RTX 4070 Ti 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENASUSGT4070
Σε απόθεμα
Original price was: €2,900.00.€2,495.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,495.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 Ti 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V79 NZXT Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 4080 Super 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV79
Εκτός αποθέματος
Original price was: €3,200.00.€2,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S65 Asus Edition Ryzen 5-9600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S65
Σε απόθεμα
Original price was: €3,499.00.€2,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V62 Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVV62
Σε απόθεμα
Original price was: €3,200.00.€2,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V72 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV72
Σε απόθεμα
Original price was: €3,199.00.€2,499.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,499.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |