Βλέπετε 3325–3336 από 3701 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vision-X79 LIAN LI Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7900 GRE 16GB / No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€2,500.00
SKU:
GD-100VENECLIPSEX79
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-U87 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,500.00
SKU:
GD-VENARKU87
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V99 MSI Edition Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7900 GRE 16GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€2,500.00
SKU:
GD-01TASYLV99
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α96 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
Εκτός αποθέματος
€2,500.00
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ96
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α84 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
Εκτός αποθέματος
€2,500.00
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ84
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 16AGP11 Gaming 16” WQXGA OLED/Ryzen AI 9 HX-470/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Nebula
Σε απόθεμα
€2,503.00
SKU:
OKT-83Q8000RGM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Book 9 14IAH10 2x 14” 2.8K WQXGA+ OLED/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11H/3Y Premium/Tidal Teal
Σε απόθεμα
€2,504.00
SKU:
OKT-83KJ003XGM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16AFR10 Gaming 16” WQXGA OLED/Ryzen9-9955HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
Σε απόθεμα
€2,510.00
SKU:
OKT-83F20014GM
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T16 G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics /Win 11 Pro/4G/3Y PREM/Black
Σε απόθεμα
€2,517.00
SKU:
OKT-21QE0043GM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X13 Gen5 13.3” WUXGA IPS/Ultra7-155U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
Σε απόθεμα
€2,527.00
SKU:
OKT-21LU0014GM
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Quantum-V8 Edition Ryzen 7-7800X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENQUANTV8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo TR03-A Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |