Μη Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X84 Cooler Master Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX84
Εκτός αποθέματος
€2,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Ragnarok-V7 Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENRANV7
Σε απόθεμα
€2,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Peak |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vision-X79 LIAN LI Edition Ryzen 7-7700/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7900 GRE 16GB / No Os Gaming PC
SKU:
GD-100VENECLIPSEX79
Εκτός αποθέματος
€2,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 GRE 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-U87 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKU87
Σε απόθεμα
€2,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V99 MSI Edition Ryzen 7-9700X / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7900 GRE 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TASYLV99
Εκτός αποθέματος
€2,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 GRE 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α96 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ96
Εκτός αποθέματος
€2,500.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α84 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ84
Εκτός αποθέματος
€2,500.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 16AGP11 Gaming 16” WQXGA OLED/Ryzen AI 9 HX-470/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Nebula
SKU:
OKT-83Q8000RGM
Σε απόθεμα
€2,503.00| Βάρος | 4.99 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Book 9 14IAH10 2x 14” 2.8K WQXGA+ OLED/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11H/3Y Premium/Tidal Teal
SKU:
OKT-83KJ003XGM
Σε απόθεμα
€2,504.00| Βάρος | 3.75 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16AFR10 Gaming 16” WQXGA OLED/Ryzen9-9955HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F20014GM
Σε απόθεμα
€2,510.00| Βάρος | 4.59 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SMT3000RMI2U Rack Line Interactive
SKU:
OKT-SMT3000RMI2UC
Σε απόθεμα
€2,516.00| Βάρος | 51.7 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBC43 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 2700W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 3000VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T16 G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics /Win 11 Pro/4G/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QE0043GM
Σε απόθεμα
€2,517.00| Βάρος | 3.25 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |