Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16AFR10 Gaming 16” WQXGA OLED/Ryzen9-9955HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F20014GM
Σε απόθεμα
€2,510.00| Βάρος | 4.59 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SMT3000RMI2U Rack Line Interactive
SKU:
OKT-SMT3000RMI2UC
Σε απόθεμα
€2,516.00| Βάρος | 51.7 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBC43 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 2700W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 3000VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T16 G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-255U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics /Win 11 Pro/4G/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QE0043GM
Σε απόθεμα
€2,517.00| Βάρος | 3.25 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X13 Gen5 13.3” WUXGA IPS/Ultra7-155U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21LU0014GM
Σε απόθεμα
€2,527.00| Βάρος | 2.405 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Quantum-V8 Edition Ryzen 7-7800X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENQUANTV8
Εκτός αποθέματος
Original price was: €3,490.00.€2,539.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,539.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo TR03-A Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 16IAX7 Gaming 16” WQXGA IPS/i9-12900HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti 16GB/Win 11 Home/2Y CAR/Storm Grey-Black
SKU:
OKT-82TD006UGM
Σε απόθεμα
€2,558.00| Βάρος | 4.99 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 3080 Ti |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i9 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aether-V8 Ryzen 9-7900X/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENAETHERV9
Εκτός αποθέματος
Original price was: €3,499.00.€2,559.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,559.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Thermaltake Core P3 TG Pro |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S58 Asus Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S58
Σε απόθεμα
Original price was: €3,545.00.€2,589.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,589.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S62 Asus Edition Ryzen 9-7900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S62
Σε απόθεμα
Original price was: €3,585.00.€2,589.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,589.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Leviathan-V8 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLEVIV8
Σε απόθεμα
Original price was: €2,899.00.€2,599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Keystone-X8 Intel Ultra 7-265KF/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENKEYSTONEVX8
Σε απόθεμα
Original price was: €2,899.00.€2,599.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,599.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
| Black Friday | Black Friday |