Vengeance Storm-X8 Intel i5-13400F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-133SOTRM14070ΒΝ
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,600.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance WaterCool-X1 Lian-Li Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-2004WATERCOOL4070X1
Σε απόθεμα
€2,600.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li Lancool II |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C558 (Certified Refurbished)
Σε απόθεμα
€2,602.76| Βάρος | 110 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 MC16255 16” QHD+/AMD Ryzen AI 9HX Pro 370/32GB/1TB SSD/RTX PRO 1000/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Magnetite
SKU:
OKT-1024786410
Σε απόθεμα
€2,604.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 1000 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-15 G1 Aura Edition 15.3” 2.8K OLED/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Grey
SKU:
OKT-21Q6001LGM
Σε απόθεμα
€2,608.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Roanok-V59 MSI Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 27CQ6PF VA HDR Curved Monitor 27″ QHD 2560×1440
SKU:
GD-VENROAKV59
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,990.00.€2,615.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,615.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G614FR-RV071X 16” 1920×1200 IPS 165Hz Ryzen 9 9955HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 TI 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0NK7-M003A0
Σε απόθεμα
€2,635.00| Βάρος | 6.01 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-15 G1 Aura Edition 15.3” 2.8K OLED /Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Grey
SKU:
OKT-21Q60035GM
Σε απόθεμα
€2,635.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.3” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook S 14 OLED UX5406AA-SU234X 14.0” 2880 x 1800 Ultra 9 386H/32GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Pro/ 2Y/Antrim Gray
SKU:
OKT-90NB16Q5-M00EA0
Σε απόθεμα
€2,635.00| Βάρος | 3.131 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Nemesis TUF Edition-V6 Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFNMS6
Σε απόθεμα
€2,649.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR DK 5 Online LCD 5000VA 311348
SKU:
OKT-311348
Σε απόθεμα
€2,677.00| Βάρος | 58.5 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Μπαταρία | Maintenance-free Lead- acid, VRLA 12V/9Ah |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 6 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 5000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 5000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο