Το προϊόν “Vengeance Fury-K8 NZXT Edition Intel Ultra 7-265F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 3385–3396 από 3706 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-15 G1 Aura Edition 15.3” 2.8K OLED /Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Grey
Σε απόθεμα
€2,635.00
SKU:
OKT-21Q60035GM
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook S 14 OLED UX5406AA-SU234X 14.0” 2880 x 1800 Ultra 9 386H/32GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Pro/ 2Y/Antrim Gray
Σε απόθεμα
€2,635.00
SKU:
OKT-90NB16Q5-M00EA0
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Nemesis TUF Edition-V6 Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,649.00
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFNMS6
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V12 Asus Edition Ryzen 7-7700X/ 32GB DDR5 / 2TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080V12FEG
Vengeance XGT Asus Edition Ryzen 7-7600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-VEDXY5GT4080
Vengeance Spider-V8 Asus Edition Ryzen 5-7600X/ 32GB DDR5 / 2TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080FEG
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V4 Ryzen 9-9900X/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURV4
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-K8 NZXT Edition Intel Ultra 7-265F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURK8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H5 Flow White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V54 NZXT Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHFURV54
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H5 Flow White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Leviathan-V88 MSI Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENLEVV88
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |