Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR DK 5 Online LCD 5000VA 311348
SKU:
OKT-311348
Σε απόθεμα
€2,677.00| Βάρος | 58.5 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Μπαταρία | Maintenance-free Lead- acid, VRLA 12V/9Ah |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 6 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 5000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 5000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V12 Asus Edition Ryzen 7-7700X/ 32GB DDR5 / 2TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080V12FEG
Σε απόθεμα
Original price was: €5,200.00.€2,691.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,691.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance XGT Asus Edition Ryzen 7-7600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEDXY5GT4080
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €3,700.00.€2,692.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,692.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Spider-V8 Asus Edition Ryzen 5-7600X/ 32GB DDR5 / 2TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080FEG
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €4,999.00.€2,699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V4 Ryzen 9-9900X/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURV4
Σε απόθεμα
Original price was: €2,950.00.€2,699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-K8 NZXT Edition Intel Ultra 7-265F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURK8
Σε απόθεμα
Original price was: €3,250.00.€2,699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H5 Flow White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V54 NZXT Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURV54
Σε απόθεμα
Original price was: €2,950.00.€2,699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | NZXT H5 Flow White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Leviathan-V88 MSI Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLEVV88
Σε απόθεμα
Original price was: €3,150.00.€2,699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V80 NZXT Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV80
Σε απόθεμα
Original price was: €2,999.00.€2,699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Keystone-W8 Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENKEYSTNW8
Σε απόθεμα
Original price was: €2,799.00.€2,699.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,699.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gaming Pro-V8i MSI Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMPROV8I
Σε απόθεμα
€2,699.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |