Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Pro 9i Aura Edition 16IAH10 16” 2.8K OLED/Ultra7-255H/64GB/2x1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
SKU:
OKT-83L0000XGM
Σε απόθεμα
€2,706.00| Βάρος | 3.78 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C658 (Certified Refurbished)
SKU:
Minolta Bizhub C257i-1
Σε απόθεμα
€2,728.00| Βάρος | 72 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
Vengeance XGT Asus Edition Ryzen 7-7600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB HDD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEDXY5GT40802TB
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €3,700.00.€2,739.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,739.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-14 G1 Aura Edition 14” 2.8K OLED/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Touch/White
SKU:
OKT-21QA0084GM
Σε απόθεμα
€2,753.00| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Vengeance Nexus-X70 Razer Edition Intel i5-13600KF/ 16GB DDR4/ 480GB SSD + 1TB HDD/RTX 4070 Ti 12GB/ W11 Gaming PC
SKU:
GD-VENNEX4070
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €3,400.00.€2,760.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,760.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 Ti 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G614FR-S5081X 16” 2560 x 1600 IPS 240Hz Ryzen 9 9955HX /32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0NK7-M003R0
Σε απόθεμα
€2,764.00| Βάρος | 6.01 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Vengeance Cyborg-V8 Asus Edition Intel Ultra 7-265K/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 Super 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERCYBV8
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €3,799.00.€2,775.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,775.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 7 265K |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 Super 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V58 MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV58
Σε απόθεμα
Original price was: €3,200.00.€2,779.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,779.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ProArt P16 OLED H7606WP-OLED-ME011X 16” 4K (3840 x 2400) Touch Ryzen AI 9 HX 370 /64GB/2x2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Pro/2Y/Nano Black
SKU:
OKT-90NB15K1-M00120
Σε απόθεμα
€2,786.00| Βάρος | 2.454 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2x 2TB PCIe 4.0 NVME |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-S59 Asus Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800S59
Εκτός αποθέματος
Original price was: €3,900.00.€2,789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V5 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 64GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURV5
Σε απόθεμα
Original price was: €3,200.00.€2,789.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,789.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H5 Flow White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GT3 Asus Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR5 / 480GB SSD + 1TB HDD /RTX 4070 Ti 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENASUSGT4070-1
Σε απόθεμα
Original price was: €3,200.00.€2,799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 Ti 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |