Διαθέσιμο
Vengeance Roanok-V58 MSI Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAKV58
Σε απόθεμα
€2,799.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V63 Ryzen 7-9800X3D / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVV63
Σε απόθεμα
Original price was: €3,400.00.€2,799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W63 Ryzen 7-9800X3D / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVW63
Σε απόθεμα
Original price was: €3,400.00.€2,799.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,799.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gaming Pro-V5i MSI Edition Ryzen 7-9700X/ 64GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMPROV5I-1
Σε απόθεμα
€2,799.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9700X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9070 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Canon imagePROGRAF GP-2600S Plotter – 24” (610mm) με Wi-Fi
SKU:
GP-2600S-1
Εκτός αποθέματος
€2,800.60| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Pro 9i Aura Edition 16IAH10 16” 3.2K OLED/Ultra9-285H/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/3Y Premium/Touch/Luna Grey
SKU:
OKT-83L00034GM
Σε απόθεμα
€2,802.00| Βάρος | 3.78 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s G6 14” WUXGA IPS/Ryzen AI 7 PRO 360/32GB/1TB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/5G/Touch/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21M10012GM
Σε απόθεμα
€2,807.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics 880M |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s G6 14” WUXGA IPS/Snapdragon X Elite X1E-78-100/32GB/1TB SSD/Integrated Qualcomm Adreno Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21N1000SGM
Σε απόθεμα
€2,809.00| Βάρος | 2.465 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Snapdragon X Elite |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Qualcomm Adreno |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-15 G1 Aura Edition 15.3” 2.8K OLED/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Touch/Grey FIFA Edition
SKU:
OKT-21Q6006XGM
Σε απόθεμα
€2,817.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T16 G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-255U/64GB/1TB SSD/Intel Graphics /Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QE0087GM
Σε απόθεμα
€2,826.00| Βάρος | 2.7 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16p G6 IAX 16” WQXGA IPS/Ultra7-255HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Pro/3Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-21R00015GM
Σε απόθεμα
€2,827.00| Βάρος | 2.9 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Canon Plotter ImagePROGRAF TM-240 MFP LM 24″
SKU:
praxi-TM240
Σε απόθεμα
€2,848.28| Βάρος | 90 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |