Το προϊόν “Canon Plotter ImagePROGRAF TM-240 MFP LM 24″” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 3421–3432 από 3707 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s G6 14” WUXGA IPS/Snapdragon X Elite X1E-78-100/32GB/1TB SSD/Integrated Qualcomm Adreno Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
Σε απόθεμα
€2,809.00
SKU:
OKT-21N1000SGM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-15 G1 Aura Edition 15.3” 2.8K OLED/Ultra7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Touch/Grey FIFA Edition
Σε απόθεμα
€2,817.00
SKU:
OKT-21Q6006XGM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T16 G4 16” WUXGA IPS/Ultra7-255U/64GB/1TB SSD/Intel Graphics /Win 11 Pro/3Y PREM/Black
Σε απόθεμα
€2,826.00
SKU:
OKT-21QE0087GM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16p G6 IAX 16” WQXGA IPS/Ultra7-255HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Pro/3Y NBD/Luna Grey
Σε απόθεμα
€2,827.00
SKU:
OKT-21R00015GM
Διαθέσιμο
Vengeance WaterCool-X4 Lian-Li Edition Ryzen 9-5900X/ 32GB / 1TB SSD / RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,850.00
SKU:
GD-2004WATERCOOL4070X4
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V8 Edition Ryzen 7-9800X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENRAPTORV8
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B840 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Jonsbo MOD5 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Konica Minolta Bizhub 258i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€2,850.00
SKU:
Minolta-Bizhub-258i
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C251i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
Σε απόθεμα
€2,852.00
SKU:
Minolta-Bizhub-C251i
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-14 G1 Aura Edition 14” 2.8K OLED /Ultra7-258V/32GB/2TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Touch/Grey
Σε απόθεμα
€2,872.00
SKU:
OKT-21QA001YGM
Διαθέσιμο
DELL XPS 14 DA14260 14.0” 2K/Ultra X7 358H/32GB/1TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
Σε απόθεμα
€2,872.00
SKU:
OKT-1030606067
Διαθέσιμο
Vengeance Gaming Pro-V6i MSI Edition Ryzen 7-7800X3D/ 64GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RX 9070 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€2,879.00
SKU:
GD-VENGAMPROV6I