Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X20 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KFti322TBBN
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X19 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KFti32BN
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | SSD |
| Μνήμη Γραφικών | 8GB |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X10 Intel i5-13400F/ 32GB/ 1TB SSD + 2TB HDD/ RTX 4060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-00STORM4060Ti2TB32BN
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X20 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KFti322TBΒΝ
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X16 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KFtiBN
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X19 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KFti32ΒΝ
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V2 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV2
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X69 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 32GB DDR5 / 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GUARDIANX69
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V3 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 16GB DDR4/ 1TB SSD /RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV3
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-T2 ASUS Edition Intel i5-14400F/ 16GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANT2AS
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS A21+ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vision-X3 LIAN LI Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VISIONX3
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li 011 Vision Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X9 Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENVENOMX9
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |