- Το προϊόν DPR Roll to Roll System for Epson C8000 printer έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-U3 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKU3
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Hero-V2 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2BHEROV2
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V3 MSI Edition i5-14400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GASYV3
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V88 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENASYV88
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Cyborg-V3 MSI Edition Intel Ultra 5-245KF / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TASSTEELV3
Εκτός αποθέματος
€2,900.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 245KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 5 Pro 16IAX10H Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/2x 1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83LU0014GM
Σε απόθεμα
€2,908.00| Βάρος | 4.59 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Vengeance i-GT Asus Edition Intel i9-13900F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB HDD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEDXY0GTi40802TB
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €3,417.00.€2,914.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,914.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ProArt P16 OLED H7606WP-OLED-SC116X 16” 4K (3840 x 2400) Touch Ryzen AI 9 HX 370/64GB/2*2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Pro/2Y/Nano Black
SKU:
OKT-90NB15K1-M00H10
Σε απόθεμα
€2,929.00| Βάρος | 6.519 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3840 x 2400 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2x 2TB PCIe 4.0 NVME |
Διαθέσιμο
DELL XPS 16 DA16260 16.0” 2K/Ultra X7 358H/32GB/1TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606173
Σε απόθεμα
€2,929.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16p G6 IAX 16” 3.2K IPS/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Pro/3Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-21R0002HGM
Σε απόθεμα
€2,949.00| Βάρος | 2.95 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 3200 x 2000 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad P14s G6 14.5” WUXGA IPS/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation 6GB/Win 11 Pro/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21QT000GGM
Σε απόθεμα
€2,949.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 500 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ragnarok-V11 Intel i9-14900F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN Ultrawide VA HDR
SKU:
GD-133VENRANV11
Εκτός αποθέματος
€2,950.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 14900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Peak |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |