Διαθέσιμο
QCY T13 TWS WHITE Dual Driver 4-mic noise cancel. True Wireless Earbuds – Quick Charge 380mAh
SKU:
ZEG-6957141406786
Σε απόθεμα
€13.00| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K Pro Switches – Banana (110 pcs) G148
SKU:
ZEG-G148
Εκτός αποθέματος
€13.20| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 7 × 18 cm |
| Brand | Keychron |
Μη Διαθέσιμο
Keychron K Pro Switches – Mint (110pcs) G149
SKU:
ZEG-G149
Εκτός αποθέματος
€13.20| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 7 × 18 cm |
| Brand | Keychron |
Διαθέσιμο
Haylou X1 Plus Blue Black – ANC Bluetooth TWS In-Ear Gaming Earbuds BT 5.4 ENC & ANC noise canceling
SKU:
ZEG-X1 Plus-B
Σε απόθεμα
€13.30| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.5 × 3.5 × 9 cm |
| Brand | HAYLOU |
Διαθέσιμο
Haylou X1 Plus White – ANC Bluetooth TWS In-Ear Gaming Earbuds BT 5.4 ENC & ANC noise canceling
SKU:
ZEG-X1 Plus-W
Σε απόθεμα
€13.30| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.5 × 3.5 × 9 cm |
| Brand | HAYLOU |
Διαθέσιμο
DELL Mouse Optical Wireless WM126, Black
SKU:
OKT-570-AAMH
Σε απόθεμα
€13.41| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
LENOVO Essential Compact Wireless Mouse, Black
SKU:
OKT-4Y50R20864
Σε απόθεμα
€13.41| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000 |
| Σύνδεση | Wireless |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
GIGABYTE MOUSE PAD AMP900
SKU:
OKT-AMP900
Σε απόθεμα
€13.41| Βάρος | 0.755 κ. |
|---|---|
| Τύπος Συσκευής | Mousepad |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DTKN/64GB,USB 3.2, Silver
SKU:
OKT-DTKN/64GB
Σε απόθεμα
€13.60| Τύπος Κλεισίματος | No Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | USB 3.0 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 64GB |
Μη Διαθέσιμο
Arctic Freezer 8A – CPU Cooler for AM5, AM4, Direct touch, dual 12cm Pressure Fan push
SKU:
ZEG-ACFRE00161A
Εκτός αποθέματος
€13.60| Βάρος | 0.59 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13.1 × 17.1 × 11 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
QCY Buds ANC Green (HT15)- 45db ANC TWS Earbuds 35h 5 mic ENC, ear-canal adaptive tech, leather case
SKU:
ZEG-QCY-HT15 Green
Σε απόθεμα
€13.60| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Buds ANC Cream Grey (HT15) – 45db ANC TWS Earbuds 35h 5 mic ENC, ear-canal adaptive tech,
SKU:
ZEG-QCY-HT15 Cream Grey
Σε απόθεμα
€13.60| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |