- Το προϊόν DPR Small Label Unwinder έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
DELL XPS 14 DA14260 14.0” 2.8K TOUCH/Ultra X7 358H/32GB/1TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606068
Σε απόθεμα
€2,957.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Max 16 MC16250 16” FHD+/Ultra 7 265H/32GB/1TB SSD/RTX Pro 500/Win 11 Pro/3Y Prosupport/Magnetite
SKU:
OKT-1023142539
Σε απόθεμα
€2,962.00| Βάρος | 2.81 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | RTX PRO 500 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR DK 6 Online LCD 6000VA 311349
SKU:
OKT-311349
Σε απόθεμα
€2,979.00| Βάρος | 58.5 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Μπαταρία | Maintenance-free Lead- acid, VRLA 12V/9Ah |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 4 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 6000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 6000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 16x Aurora AC16251 WQXGA/Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD/GeForce RTX 5070/Win 11 Pro/3Y NBD
SKU:
OKT-1022840323
Σε απόθεμα
€2,991.00| Βάρος | 5.4 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Red-X Be Quiet Edition Intel i7-13700KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD /RX 7900 XT 20GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRED7900
Εκτός αποθέματος
Original price was: €3,299.00.€2,999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €2,999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 XT 20GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | Be Quiet Pure Base 500 FX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Pick-V2i MSI Edition Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RTX 5070 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMPICKV2
Σε απόθεμα
€2,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice TUF Edition-V8 Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFV8
Σε απόθεμα
€2,999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Z7 Be Quiet Edition Ryzen 5 7600X/ 16GB DDR5/ 512GB SSD /RX 6750XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01ΑΜ5Ρ5V
Εκτός αποθέματος
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6750 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet Pure Base 500 FX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-G72 MSI Edition i7-13700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOL2X169ΝG72
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Ghost-G73 MSI Edition i9-13900F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOL2X169ΝG73
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Oblivion-V9 Razer Edition Intel i9-13900F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNV9B066001I9FEG
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,000.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Oblivion-V91 Razer Edition Intel i9-13900F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD +2TB HDD/ RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNV9B066001I91FEG
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,000.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |