Vengeance Oblivion-V91 Razer Edition Intel i9-13900F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD +2TB HDD/ RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNV9B066001I91FEG
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,000.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Ghost-G74 MSI Edition i7-13700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD +2TB HDD/RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOL2X169ΝG74
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V77 ASUS Edition Ryzen 5-7600X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133LEGENDC7700XTTB
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V59 Ryzen 9-5900X/ 32GB/ 1TB SSD/ RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-EYZ959V14070
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Endorfy Ventum 200 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V90 ASUS Edition Intel i9-13900F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD /RTX 4070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133LEGEND90702TB21
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V93 ASUS Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133LEGEND93702TB
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V84 Be Quiet Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 7800 ΧΤ 16GB / No Os Gaming PC
SKU:
GD-100SpiderV847900GR
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-84 Lian-Li Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 7700 XT 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX847700
Εκτός αποθέματος
€3,000.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V47 ASUS Edition Ryzen 5-7600X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD + 2TB HDD/ RX 7700 XT 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133LEGENDC7700XTTB2TB
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-V55 Ryzen 9-5900X/ 32GB/ 1TB SSD + 2TB HDD/ RTX 4070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-EYZ959V140702TB
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Endorfy Ventum 200 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-Z84 Be Quiet Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD + 2TB HDD/ RX 7800 ΧΤ 16GB / No Os Gaming PC
SKU:
GD-100SpiderV847900GR2TB
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-Z84 Lian-Li Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD + 2TB HDD/ RX 7700 XT 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX8477002TB
Εκτός αποθέματος
€3,000.00| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |