- Το προϊόν DUOBLADE WS έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Q12 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01GHOXXQ12
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-Q18 MSI Edition Ryzen 5-8500G/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01GHOXXQ18
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V69 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV69
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V41 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV41
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MEGA VIEW |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V85 NZXT Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV85
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V78 Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV68-1
Σε απόθεμα
€3,000.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7800 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MEGA VIEW |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 Pro 16IAX10H Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F5009FGM
Σε απόθεμα
€3,008.00| Βάρος | 5.1 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s G6 14” WUXGA IPS/Ryzen AI 7 PRO 360/64GB/1TB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/5G/Touch/3Y PREM/Black
SKU:
OKT-21M1001LGM
Σε απόθεμα
€3,013.00| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics 880M |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V1 Asus Edition Ryzen 9-7900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080
Σε απόθεμα
Original price was: €4,999.00.€3,045.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,045.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G18 G815LR-S9137X 18” 2560 x 1600, IPS 240Hz Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0LT1-M005U0
Σε απόθεμα
€3,124.00| Βάρος | 6.357 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 18” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Vengeance VGT Asus Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 2TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os
SKU:
GD-VEDDR5GT4080
Σε απόθεμα
Original price was: €4,200.00.€3,127.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,127.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR139X 16” 2.5K (2560 x 1600) OLED 240Hz U9-285H/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray/With ROG Zephyrus G16 Sleeve
SKU:
OKT-90NR0LZ5-M00730
Σε απόθεμα
€3,127.00| Βάρος | 5.477 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |