Το προϊόν “Vengeance XGT Asus Edition Ryzen 7-7600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG32VQ1BR VA HDR Curved Gaming Monitor 31.5″” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 3541–3552 από 3710 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V85 NZXT Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS
Σε απόθεμα
€3,000.00
SKU:
GD-01EPICV85
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V78 Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 7800 XT 16GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€3,000.00
SKU:
GD-133VENGOTHV68-1
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 Pro 16IAX10H Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/32GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
Σε απόθεμα
€3,008.00
SKU:
OKT-83F5009FGM
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad T14s G6 14” WUXGA IPS/Ryzen AI 7 PRO 360/64GB/1TB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/5G/Touch/3Y PREM/Black
Σε απόθεμα
€3,013.00
SKU:
OKT-21M1001LGM
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V1 Asus Edition Ryzen 9-7900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEnSPIDGT4080
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G18 G815LR-S9137X 18” 2560 x 1600, IPS 240Hz Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
Σε απόθεμα
€3,124.00
SKU:
OKT-90NR0LT1-M005U0
Διαθέσιμο
Vengeance VGT Asus Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 2TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEDDR5GT4080
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G615LW-RV059W 16” 1920×1200 IPS 165Hz Ultra 9 275HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Home/2Y/Eclipse Gray
Σε απόθεμα
€3,134.00
SKU:
OKT-90NR0LG1-M00B60
Vengeance XGT Asus Edition Ryzen 7-7600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG32VQ1BR VA HDR Curved Gaming Monitor 31.5″
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-VEDXY5GT4080-1
Διαθέσιμο
DELL XPS 16 DA16260 16.0” 3.2K OLED Touch/Ultra X7 358H/32GB/1TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
Σε απόθεμα
€3,143.00
SKU:
OKT-1030606177
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Elk TUF Edition-V8 Ryzen 9-9900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€3,159.00
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFELC8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |