Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G615LW-RV059W 16” 1920×1200 IPS 165Hz Ultra 9 275HX/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Home/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0LG1-M00B60
Σε απόθεμα
€3,134.00| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Vengeance XGT Asus Edition Ryzen 7-7600X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG32VQ1BR VA HDR Curved Gaming Monitor 31.5″
SKU:
GD-VEDXY5GT4080-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €4,150.00.€3,142.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,142.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL XPS 16 DA16260 16.0” 3.2K OLED Touch/Ultra X7 358H/32GB/1TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606177
Σε απόθεμα
€3,143.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Elk TUF Edition-V8 Ryzen 9-9900X/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFELC8
Σε απόθεμα
€3,159.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor ThinkVision 27 3D 27” IPS, HDMi, VGA, USB-C, Display Port, 3YearsW
SKU:
OKT-63F1UAT3EU
Σε απόθεμα
€3,177.00| Βάρος | 12.4 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 6ms |
| Φωτεινότητα | 310 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1200:1 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Sentinel TUF Edition-V8 Ryzen 7-9800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAGMCHOTUFSN8
Σε απόθεμα
€3,179.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Canon imagePROGRAF PRO-2600 Plotter – 24” (610mm) με Wi-Fi
SKU:
PRO-2600-1
Εκτός αποθέματος
€3,194.10| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |
Vengeance Deathstar-V5 ASUS ROG Edition Intel i9-14900F / 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 4080 Super 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENGDTHSTV5
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €4,300.00.€3,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 14900F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS GR701 ROG Hyperion White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V59 MSI Edition Ryzen 7-7800X3D/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV59
Σε απόθεμα
Original price was: €3,450.00.€3,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V88 Be Quiet Edition Ryzen 5-7600X/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 7900 ΧΤ / No Os Gaming PC
SKU:
GD-100SpiderV57900-1
Εκτός αποθέματος
€3,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7900 XT 20GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Be Quiet 500DX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad X9-15 G1 Aura Edition 15.3” 2.8K OLED /Ultra7-258V/32GB/2TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y PREM/Touch/Grey
SKU:
OKT-21Q6001UGM
Σε απόθεμα
€3,200.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.3” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
DELL XPS 14 DA14260 14.0” 2.8K TOUCH/Ultra X7 358H/32GB/2TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606069
Σε απόθεμα
€3,218.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |