Διαθέσιμο
ASUS Laptop ProArt P16 OLED H7606WP-OLED-SR232X 16” 3K (2880 x 1800) Touch Ryzen AI 9 HX 370/64GB/2*2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070 8GB/Win 11 Pro/2Y/Nano Black
SKU:
OKT-90NB15K1-M00LA0
Σε απόθεμα
€3,223.00| Βάρος | 2.63 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2x 2TB PCIe 4.0 NVME |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V98 MSI Edition Ryzen 7-9800X3D/ 64GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV98
Σε απόθεμα
Original price was: €3,599.00.€3,229.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,229.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-V58 MSI Edition Ryzen 9-9900X/ 64GB DDR5/ 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENLOBLV58
Σε απόθεμα
Original price was: €3,449.00.€3,269.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,269.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80 Plus Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Legion 7 Pro 16IAX10H Gaming 16” WQXGA OLED/Ultra9-275HX/64GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB/Win 11 Home/3Y Premium/Eclipse Black
SKU:
OKT-83F5009EGM
Σε απόθεμα
€3,311.00| Βάρος | 5.1 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO PC Thinkstation P2 TW/Ultra7-265K/64GB/1TB SSD SSD/NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 16GB/Win 11 Pro/3Y NBD(1Y PREM)
SKU:
OKT-30JQ002PMG
Σε απόθεμα
€3,321.00| Βάρος | 10.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V98 NZXT Edition Ryzen 7-9800X3D/ 64GB DDR5/ 2TB SSD /RTX 5080 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV98
Σε απόθεμα
Original price was: €3,499.00.€3,349.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,349.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 9800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Spider-V2 Asus Edition Intel i9-13900F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEnSPIDGTiC4080
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €5,250.00.€3,350.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,350.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Strix G16 G615LW-S5048X 16” 2560 x 1600 IPS 240Hz Ultra 9 275HX/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5080 16GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray
SKU:
OKT-90NR0LG1-M004B0
Σε απόθεμα
€3,362.00| Βάρος | 3.85 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 240Hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
Vengeance i-GT Asus Edition Intel i9-13900F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEDXY0GTi4080
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €4,500.00.€3,370.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,370.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i9 13900F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4080 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |