Μη Διαθέσιμο
Canon imagePROGRAF TX-3200 Plotter – 36” (914mm) με Wi-Fi
SKU:
TX-3200-1
Εκτός αποθέματος
€3,382.20| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT3000XLI 3000VA On Line
SKU:
OKT-SRT3000XLI
Σε απόθεμα
€3,388.00| Βάρος | 36.74 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC152 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 2700W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 3000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
DELL Laptop Alienware 16x Aurora AC16251 WQXGA/Ultra 9 275HX/64GB/2TB SSD/GeForce RTX 5070/Win 11 Pro/3Y NBD
SKU:
OKT-1030764968
Σε απόθεμα
€3,399.00| Βάρος | 4.77 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 64GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Choice-V8i MSI Edition Ryzen 7-7800X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD + 2TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGNETHCHV8
Σε απόθεμα
€3,399.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 7800X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Enthusiast Choice-V99i MSI Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5080 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGNETHCHV99
Σε απόθεμα
Original price was: €4,399.00.€3,399.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,399.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | Patriot Viper 1TB NVME |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL XPS 16 DA16260 16.0” 3.2K OLED Touch/Ultra X7 358H/32GB/2TB SSD/Win 11 Pro/2Y NBD/Graphite
SKU:
OKT-1030606176
Σε απόθεμα
€3,414.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Arc B390 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra X7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR138X 16” 2.5K (2560 x 1600) OLED 240Hz U9-285H/32GB/2TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5070Ti 12GB/Win 11 Pro/2Y/Eclipse Gray/With ROG Zephyrus G16 Sleeve
SKU:
OKT-90NR0LZ5-M00720
Σε απόθεμα
€3,424.00| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5070TI |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 2TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
Διαθέσιμο
DELL 16 Premium DA16250 16.3” FHD+/Ultra 7 255H/32GB/1TB SSD/RTX 5060/Win 11 Pro/3Y NBD/Platinum
SKU:
OKT-1024305496
Σε απόθεμα
€3,448.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16.3” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Vengeance Eternal-97 NZXT Edition Ryzen 9-9950X3D2 Dual Edition/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5080 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENETERNV97
Σε απόθεμα
Original price was: €4,449.00.€3,449.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €3,449.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5080 16GB |
| Τροφοδοτικό | Be Quiet 850W 80+ Gold |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 301i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Konica301i
Σε απόθεμα
€3,458.00| Βάρος | 80 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub 328i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner)
SKU:
Minolta-Bizhub-328i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€3,470.00| Βάρος | 75 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61.5 × 68.8 × 89.9 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 32 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Όχι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Ασπρόμαυρη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C450i (Περιλαμβάνονται Αυτόματος Τροφοδότης, Βάση, Toner-Certified Refurbished)
SKU:
praxi-AA7
Σε απόθεμα
€3,472.00| Βάρος | 124 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 45/22 σελ./ λεπτό |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |